Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

QUALIFIED PRODUCTION STANDIZATION

All of our products are manufactured in accordance with high quality standards by following developments in line with the needs of our valuable customers.

WIDE PRODUCT RANGE

We have developed and produced products for you to answer your needs and find solutions to your problems will be the solution.

QUICK AND TIMELY DELIVERY

Knowing how valuable you are for your time, our company delivers all your products quickly and safely to you

FIELDS OF USE

Acaricides
Fumigants
Fungicides

RECOMMENDATIONS

OLIVE
SUNFLOWER

News from Dogal

rolap greenhouse web icin

DOGAL Chemicals and Pesticides Industry Trade A.S.

Doğal A.Ş. yüzde yüz Türk sermayesi olan bir firmadır. 1994 yılında bitki koruma alanında 15 yıl deneyimi olan kurucular tarafından iş yaşamına başlatılmıştır.
Ana misyonu kaliteli ürünleri Türk çiftçisinin ve iş ortağımız müşterilerimizin hizmetine sunmak ve teknik olarak desteklemektir.
150′ nin üzeride ruhsatlı bitki koruma ve bitki gelişim düzenleyicisi ürünleri, yaprak, damla sulama ve tek besin elementli gübreleri, yurt çapında yaygın kendi bölge satış, depo ve teknik destek kuruluşları ve Antalya Organize Sanayi Bölgesinde yer alan, teknik kadrosu güçlü, modern fabrikası ve güncel aletlerle donanımlı kalite kontrol laboratuvarı ile çiftçilerimizin ve müşterilerimizin her zaman hizmetindedir.
Firmamız ISO 2001:9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.